DOM SENIORA – CAŁODOBOWA OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI

Witaj w Domu Seniora „BRONEK” – prywatnej placówce opieki nad osobami starszymi zlokalizowanej w Lubrańcu, w województwie kujawsko-pomorskim, niedaleko Włocławka, Bydgoszczy i Torunia oraz Ciechocinka. Nasz dom seniora oferuje kompleksową opiekę 24/7, która zaspokoi potrzeby Twoich bliskich w ich złotym wieku.

Jako doświadczony i zaangażowany personel, jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wysokiej jakości opieki i wygody dla naszych podopiecznych. Nasz personel jest przeszkolony w zakresie opieki nad osobami starszymi, zapewnienia pomocy w codziennych czynnościach oraz umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, które mogą pojawić się podczas opieki nad seniorami.

Nasze usługi opieki nad osobami starszymi są dostępne w różnych formach, od opieki całodobowej po opiekę dorywczą. Zależy nam na tym, aby nasi podopieczni czuli się bezpiecznie i komfortowo w naszym domu seniora. Dlatego oferujemy indywidualne podejście do każdej osoby, która do nas trafi.

Jako prywatny dom opieki, mamy wiele do zaoferowania. Nasz dom seniora oferuje przestronne i wygodne pokoje, zawsze czyste i zadbane, oraz różnorodne zajęcia i aktywności, takie jak terapia zajęciowa, spacery, czy czytanie książek. Wszystko po to, aby nasi podopieczni czuli się jak w domu.

Jeśli szukasz najlepszego domu seniora w okolicy, to właśnie znalazłeś. Nasza placówka zapewni Twoim bliskim spokojne i pełne godności życie. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby poznać szczegóły naszych usług i umówić się na wizytę w naszym domu seniora. Będziemy zadowoleni z możliwości przedstawienia Ci naszej oferty i udzielenia odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Nie zwlekaj! Zadzwoń do nas już teraz i dowiedz się więcej o naszych usługach opieki nad osobami starszymi. Nasz dom seniora „BRONEK” to gwarancja najlepszej opieki i bezpieczeństwa Twoich bliskich. Szukasz prywatnego domu opieki w okolicy? Znajdziesz go u nas!

Opieka całodobowa

Wykwalifikowany personel

Domowa kuchnia

Opieka medyczna

Rehabilitacja i fizjoterapia

Terapia zajęciowa

Ogród

Opieka duszpasterska

W ramach pobytu zapewniamy:


✓ zakwaterowanie w komfortowych pokojach 1-,2- lub 3-osobowych z telewizorem oraz
łazienkami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych
✓ całodobową, kompleksową opiekę pielęgniarsko-opiekuńczą
✓ stałą opiekę lekarską
✓ 5 posiłków dziennie – wyżywienie przygotowywane w naszej kuchni z produktów
najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Mieszkańców
✓ zabiegi rehabilitacyjne oraz terapię zajęciową
✓ ogrodzony i monitorowany teren, zapewniający naszym Mieszkańcom maksymalne
bezpieczeństwo
✓ pozostający do dyspozycji Mieszkańców duży, przepiękny ogród z oczkiem wodnym,
fontanną, altaną oraz alejkami spacerowymi
✓ opiekę duszpasterską
✓ dostęp do bezpłatnego internetu, telewizji i telefonu
✓ parterowy budynek całkowicie pozbawiony barier architektonicznych