Prywatny dom opieki

Prywatny dom opieki dla seniorów w województwie kujawsko-pomorskim

Chcesz swoim rodzicom lub dziadkom zapewnić najlepszą opiekę w nowoczesnym budynku, wyposażonym w wysokiej jakości sprzęt? Szukasz sprawdzonej placówki, która zapewnia seniorom godną i szczęśliwą jesień życia? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą prywatnego Domu Seniora Bronek! Gwarantujemy rodzinną, przyjazną atmosferę, rehabilitację, atrakcje, jak również najwyższy standard opieki. Odwiedź nasz ośrodek w województwie kujawsko-pomorskim i na własne oczy zobacz, jak jest tu pięknie!

Prywatny dom seniora – łatwy dojazd z Konina oraz okolic

Szukasz godnego zaufania miejsca, w którym zamieszka Twoja ukochana mama lub babcia? Chcesz zapewnić najwyższy komfort tacie bądź dziadkowi? Serdecznie zapraszamy do prywatnego Domu Seniora Bronek w Lubrańcu położonym nieopodal Włocławka. Do tej niewielkiej miejscowości jest świetny dojazd na przykład z Konina czy Poznania. Kompleksowa opieka nad osobami starszymi obejmuje między innymi rehabilitację, fizjoterapię, terapię zajęciową, jak również mnóstwo ciekawych aktywności, dzięki którym nasi podopieczni miło spędzają czas. Poznaj nasze propozycje!

Prywatny dom opieki niedaleko Konina

Nasz dom seniora w niczym nie przypomina państwowych placówek, które kojarzą się ze szpitalami. Bronek to miejsce, w którym panuje rodzinna atmosfera, przytulny wystrój wnętrz oraz przede wszystkim troska o naszych podopiecznych. Do dyspozycji seniorów jest doświadczony, wykwalifikowany personel, który dokłada wszelkich starań, aby mieszkańcom domu żyło się wygodnie i spokojnie. Placówka zlokalizowana jest w pięknej, malowniczej miejscowości Lubraniec w województwie kujawsko-pomorskim. Z łatwością dojedziesz tutaj na przykład z Włocławka czy Konina. Warto wiedzieć, że budynek naszego prywatnego domu opieki jest obiektem jednopoziomowym, co znacznie ułatwia funkcjonowanie – brak schodów to jednocześnie brak barier do pokonania dla osób, które mogą mieć problem z poruszaniem.

Najwyższy standard opieki w prywatnym domu seniora – kujawsko-pomorskie

Dokładamy wszelkich starań, aby móc zaspokoić wszelkie potrzeby naszych podopiecznych. Dysponujemy między innymi własną kuchnią, w której przygotowujemy domowe posiłki, uwzględniając przy tym preferencje oraz wymagania dietetyczne seniorów. W niedalekiej okolicy prywatnego Domu Seniora Bronek znajduje się kościół, biblioteka, ośrodek kultury, a także kilka innych miejsc godnych zainteresowania. Wspaniałą formą aktywności są tutaj spacery – placówkę otacza bowiem piękny ogród z sadem, fontanną oraz laskiem brzozowym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty ośrodka w Lubrańcu w województwie kujawsko-pomorskim.

Spokojny, prywatny dom opieki dla seniorów z Konina i nie tylko

Naszym podopiecznym zapewniamy najwyższy standard opieki zdrowotnej, jak również szereg ciekawych aktywności, dzięki którym seniorzy miło spędzają czas. Zależy nam, by każdy czuł się tutaj jak w domu, dlatego zadbaliśmy o przytulny wystrój, zadbany teren wokół budynku czy smaczną kuchnię. Szukasz sprawdzonego ośrodka, który otoczy troską Twoją babcię, dziadka lub rodziców? Nie znalazłeś odpowiedniego miejsca w rodzinnym Koninie? Serdecznie zapraszamy do prywatnego domu opieki w Lubrańcu w województwie kujawsko-pomorskim!location_on

Adres

Dom Seniora „Bronek” Ul. Św. Anny 26 87-890 Lubraniecperm_phone_msg

Telefon(y)

Tel. kom.: 577-599-783
Tel. 54 233 06 79