Dom seniora kujawsko-pomorskie

Dom seniora w województwie kujawsko-pomorskim

Pragniesz dla swoich dziadków, rodziców tego, co najlepsze? Bliska Ci osoba potrzebuje specjalistycznej opieki i spokoju na resztę lat? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Domu Seniora Bronek w Lubrańcu. Gwarantujemy wyżywienie - 5 posiłków dziennie, dostosowanych do indywidualnych wymagań, terapię zajęciową, rehabilitację oraz fizjoterapię. Nasza kadra posiada bogate doświadczenie w zakresie opieki nad osobami starszymi. W Domu Seniora Bronek oferujemy profesjonalną opiekę medyczną dla osób dotkniętych chorobą Alzheimera, niepełnosprawnych bądź też seniorów przewlekle chorych. Zapraszamy do województwa kujawsko-pomorskiego.

Nowoczesne i komfortowe miejsce dla seniorów – poznaj Dom Seniora Bronek!

W związku z tym, iż nie każdy może w odpowiedni sposób zająć się swoją babcią czy rodzicem warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Bardzo często osoby w podeszłym wieku cierpią na różne chorób, co znacznie utrudnia codzienną opiekę nad nimi. W niektórych przypadkach członkowie rodziny są zmuszeni zwolnić się z pracy, aby móc otoczyć kompleksową troską schorowanych seniorów, a i tak może to być niewystarczające. W DS Bronek jest świadczymy profesjonalną opiekę wszystkim pensjonariuszom, zapewniamy także rodzinną atmosferę, spokój. Nie bez znaczenia jest lokalizacja Domu Seniora Bronek, który mieści się w malowniczej części województwa kujawsko-pomorskiego, a jednocześnie pozwala na szybki dojazd z Włocławka, Konina, Bydgoszczy bądź Ciechocinka.

Dlaczego warto wybrać DS Bronek w Lubrańcu? 

Na terenie naszej placówki posiadamy duży ogród z sadem i fontanną. Dodatkowo Dom Seniora Bronek otacza idealny do spacerów brzozowy lasek, gwarantujący czyste powietrze, a także ciszę od zgiełku miasta. Wszyscy zainteresowani pensjonariusze mogą też brać udział w życiu kulturalnym Lubrańca, np. uczestnicząc w koncertach czy odwiedzając bibliotekę. Jesteśmy przekonani, że wysoki poziom opieki to nie wszystko. Dla przyjemnego spędzania czasu ważne jest też przebywanie z innymi ludźmi oraz zdobywanie nowych doświadczeń. W DS Bronek gwarantujemy nie tylko pełną zaangażowania troskę nad seniorami, ale też dostęp do wielu atrakcji, takich jak zajęcia z animatorką. 

Dom seniora Kujawsko-Pomorskie

Zachęcamy do zapoznania się z infrastrukturą, okolicą, a także zakresem usług naszego Domu Seniora w Lubrańcu. Służymy pomocą wszystkim tym, którzy nie są w stanie zapewnić swoim bliskim właściwej opieki. Gwarantujemy pełne zaangażowanie, całodobowy nadzór oraz dostęp do fizjoterapii, rehabilitacji czy terapii zajęciowej. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty Domu Seniora Bronek na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zachęcamy do składania wizyt z seniorami, co pozwoli nam na wgląd w ich stan zdrowia, a także poznanie potrzeb oraz oczekiwań przyszłych pensjonariuszy. Zapraszamy do współpracy!location_on

Adres

Dom Seniora „Bronek” Ul. Św. Anny 26 87-890 Lubraniecperm_phone_msg

Telefon(y)

Tel. kom.: 577-599-783
Tel. 54 233 06 79