Dom opieki społecznej

Opieka nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi – Konin i okolice

Starość nie zawsze wygląda tak, jakbyśmy sobie tego życzyli dla naszych bliskich. Nie każdy bowiem ma możliwość sprawowania opieki nad swoimi rodzicami, teściami czy dziadkami. Doskonale to rozumiemy – opieka nad osobą starszą czy niepełnosprawną to ogromne wyzwanie, które wymaga dużego poświęcenia ze strony opiekuna. Wielu seniorów potrzebuje specjalistycznej opieki – regularnych zabiegów fizjoterapeutycznych oraz rehabilitacji – którą ciężko zapewnić w domowych warunkach. Właśnie dlatego warto zaufać specjalistom i zapewnić swoim bliskim profesjonalną pomoc. W Lubrańcu w województwie kujawsko-pomorskim prowadzimy Dom Seniora “Bronek”, w którym świadczymy całodobową opiekę nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Prywatny dom opieki nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i przewlekle chorymi

Szukasz sprawdzonego miejsca, w którym bliska Twojemu sercu osoba zazna spokoju oraz zostanie otoczona profesjonalną opieką? W takim razie nasz prywatny dom opieki z pewnością spełni wszelkie oczekiwania – zarówno Twoje, jak i naszego przyszłego podopiecznego. Do pełnionych przez nas obowiązków podchodzimy w pełni profesjonalnie oraz kompleksowo. Zapewniamy rehabilitację manualną, hydroterapię, laseroterapię, ultradźwięki oraz elektroterapię. Nasi fizjoterapeuci i rehabilitanci dokładają wszelkich starań, aby przywrócić podopiecznym sprawność ruchową oraz intelektualną. Jest to możliwe dzięki bogato wyposażonemu gabinetowi rehabilitacyjnemu. Sprawdź, co jeszcze możemy zaproponować!

Otoczenie natury, aktywność fizyczna, spotkania towarzyskie – opieka nad osobami starszymi z województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego

W naszym domu opieki zapewniamy wszystkim mieszkańcom jak najlepsze warunki. Chcemy też, aby czuli się u nas jak w rodzinie, w której mogą liczyć na towarzystwo, czego osobom samotnym często brakuje. Ponadto oferujemy zajęcia ruchowe, manualne oraz muzyczne, dzięki czemu nasi podopieczni mogą poprawiać swoją sprawność fizyczną i cieszyć się życiem. Dom Seniora “Bronek” to miejsce, w którym zapewniamy spacery na świeżym powietrzu, interesujące wycieczki, szeroki wybór zajęć manualnych, spotkania towarzyskie. Mieszkańcy pozostający pod naszą opieką mogą również brać udział w nabożeństwach i korzystać z zasobów biblioteki. Co więcej, zdajemy sobie sprawę, jak ważna w prawidłowym funkcjonowaniu osób starszych czy chorych jest bliskość natury. Otoczenie naszego domu opieki społecznej zapewnia stały kontakt z przyrodą, co wpływa na samopoczucie podopiecznych.

Opieka nas osobami starszymi – dlaczego warto nam zaufać?

Szukasz najlepszego domu opieki społecznej w województwie kujawsko-pomorskim, wielkopolskim lub okolicach? Chcesz zapewnić bliskiej osobie bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę? W takim razie “Bronek” to odpowiednie miejsce! Oferujemy pełen pakiet rehabilitacji i różnego rodzaju aktywności, a także pyszne wyżywienie. Gwarantujemy pomoc wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu. Zapraszamy do kontaktu!location_on

Adres

Dom Seniora „Bronek” Ul. Św. Anny 26 87-890 Lubraniecperm_phone_msg

Telefon(y)

Tel. kom.: 577-599-783
Tel. 54 233 06 79