Całodobowa opieka nad osobami starszymi

Całodobowa opieka nad osobami starszymi

Dziadkowie i rodzice starają się wspierać swoje dzieci czy wnuki przez całe życie. Tak długo, jak pozwala im na to stan zdrowia, będą pomagać, troszczyć się oraz uczestniczyć aktywnie w życiu rodziny. Wraz z upływem lat w organizmie osób starszych następują zmiany, które obniżają poziom sprawności intelektualnej oraz ruchowej. Wiele rodzin zapewnia opiekę seniorom, jednak w niektórych przypadkach jest to niemożliwe. W związku z tym w odpowiedzi na potrzeby kochających dzieci oraz innych członków rodziny postanowiliśmy stworzyć miejsce, które zagwarantuje osobom starszym spokój oraz komfortowe warunki życia. W DS Bronek oferujemy całodobową opiekę nad seniorami – sprawdź całą naszą ofertę już dziś!

Dom Seniora w województwie kujawsko-pomorskim

Dla pensjonariuszy DS Bronek przygotowaliśmy szereg zajęć i atrakcji, które sprawią, że szybko zaaklimatyzują się oni w nowej przestrzeni. Zachęcamy m.in. do uczestnictwa w spotkaniach lokalnego Klubu Seniora, który nie tylko pozwoli na utrzymywanie bliskich relacji z osobami spoza naszego ośrodka, ale też na rozwój pasji czy zainteresowań. Osoby starsze będące pod całodobową opieką Domu Seniora Bronek mogą również uczestniczyć w różnych spotkaniach towarzyskich, chodzić na spacery, a nawet brać udział w zajęciach manualnych, nad którymi pieczę sprawują profesjonalni animatorzy. Dla wielu seniorów nie bez znaczenia będzie też możliwość korzystania z biblioteki czy uczestnictwa w nabożeństwach w pobliskim kościele.

Całodobowa opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi

Głównym celem DS Bronek w Lubrańcu w województwie kujawsko-pomorskim jest między innymi świadczenie kompleksowych usług z zakresu wsparcia, opieki oraz rehabilitacji seniorów. Dysponujemy bogatym doświadczeniem w pracy z osobami dotkniętymi chorobą Alzheimera lub innymi schorzeniami psychicznymi, ponadto wiemy, jak zajmować się seniorami przewlekle chorymi, z niepełnosprawnościami czy w podeszłym wieku. Mamy niezbędne zaplecze techniczne, umożliwiające nam całodobową opiekę nad osobami starszymi, która obejmuje m.in. rehabilitację, terapię manualną, wyżywienie oraz pełną opiekę medyczną. Jesteś z województwa kujawsko-pomorskiego? Skontaktuj się z nami już dziś!

DS Bronek – całodobowa opieka nad seniorami i nie tylko

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie osobom starszym oraz niepełnosprawnym kompleksowego wsparcia oraz opieki. Wszyscy nasi pensjonariusze mogą liczyć na indywidualną realizację potrzeb, pełną troskę, a także pomoc w wykonywaniu nawet najprostszych czynności. Dodatkowo oferujemy szeroki zakres zajęć rehabilitacyjnych, które być może pozwolą na przywrócenie, chociaż części utraconej sprawności lub wspomogą funkcjonowanie. Szukasz sprawdzonego miejsca dla bliskiej osoby w podeszłym wieku? Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty DS Bronek zlokalizowanego w Lubrańcu w województwie kujawsko-pomorskim. Zapraszamy do współpracy!location_on

Adres

Dom Seniora „Bronek” Ul. Św. Anny 26 87-890 Lubraniecperm_phone_msg

Telefon(y)

Tel. kom.: 577-599-783
Tel. 54 233 06 79